Koç Topluluğu Spor Şenliği 30 yaşını kutladı

Türkiye’nin ilk kurumsal şenliği olma özelliğine sahip Koç Topluluğu Spor Şenliği, 30’uncu yaşını büyük bir coşkuyla kutluyor.

Koç Topluluğu Spor Şenliği 30 yaşını kutladı
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Türkiye’nin ilk kurumsal şenliği olma özelliğine sahip Koç Topluluğu Spor Şenliği, 30’uncu yaşını büyük bir coşkuyla kutluyor.

Koç Holding tarafından yapılan basın açıklamasına göre, Koç Topluluğu’nun kurucusu olan merhum Vehbi Koç’un 1989 senesinde başlattığı Koç Topluluğu Spor Şenliği, 30’uncu yaş gününü kutluyor.

Koç Topluluğu’nun küresel vizyonu doğrultusunda son 3 senede uluslararası bir şenliğe evrilen etkinlik bu sene 3 kıta ve 17 farklı ülkedeki 32 şirketten toplamda 6 bine yakın sporcuyu bir araya getirdi.

Şenliğin kapanış töreni Sırasında Romanya’dan Pakistan’a, Norveç’ten Çin’e değin 17 ülkeden 150’ye yakın sporcu İstanbul’daydı. Pazar günü gerçekleşen etkinliğin kapanış töreni festival havasında olurken Koç Topluluğu Spor Kulübü’nün Bağlarbaşı Korusu 8 bine yakın Koç’luyu buluşturdu. Topluluk şirketlerinin de katkılarıyla sabah erken saatleriyle birlikte çalışanlara yönelik aktiviteler düzenlenirken, Koç çalışanları aileleriyle birlikte son derece keyifli anlar geçirdiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 15:55
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını