Koç Holding'den Milli Dayanışma Kampanyası'na 20 milyon liralık destek

İSTANBUL (AA) - Koç Holding, Yapı Kredi, Tüpraş, Opet ve Aygaz'ın desteğiyle Milli Dayanışma Kampanyası'na 20 milyon lira tutarında katkı sağladıklarını belirtti.

Koç Holding'den Milli Dayanışma Kampanyası'na 20 milyon liralık destek
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Koç Holding, Yapı Kredi, Tüpraş, Opet ve Aygaz'ın desteğiyle Milli Dayanışma Kampanyası'na toplam 20 milyon lira tutarında katkı sağladıklarını açıkladı.

Koç Holding'in sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, topluluğun 100 seneye yaklaşan geçmişi bsüresince "Ülkem varsa ben de varım" diyerek çalıştığı  belirtildi.

Koronavirüs salgınının Türkiye'de yayılmaya başladığı ilk andan itibaren topluluk şirketleri ile toplum yararını gözeten pek çok çalışmanın hayata geçirildiği dile getirilen paylaşımda, "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılmış olan Milli Dayanışma Kampanyası'na da Yapı Kredi, Tüpraş, Opet ve Aygaz'ın desteğiyle toplam 20 milyon lira katkı sağlıyoruz. El birliğiyle ve dayanışma içinde bu zorluğun da üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz." ifadelerin yer aldı.

Öte yandan söz konusu kampanyaya Yapı Kredi'nin 10 milyon liralık katkısı Sağlık Bakanlığı'na olmak üzere, Tüpraş'ın 5 milyon lira, Opet'in 3 milyon lira ve Aygaz'ın da 2 milyon lira tuatarında destek verdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 10:58
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını