banner1322
x

KOBİ'ye TurkishExporter desteği

Uluslararası platformda alıcı ile satıcıyı buluşturan TurkishExporter ile işbirliğine giden İşbankası, bu hizmeti KOBİ’lere indirimli verme kararı aldı.

KOBİ'ye TurkishExporter desteği
Endüstri 40 Zirvesi
KOBİ’lerin ihtiyaçlarına çözümler getiren, 200 civarındaki ülke ile Türkiye’deki ihracatçıyı buluşturan, TurkishExporter ile işbirliğine giden İş Bankası bu hizmetin üyelik bedelinde indirime gitti.
İşbirliğine gidilen, TurkishExporter 200 ülkeden gelen ürün taleplerini Türk ihracatçısına iletirken, ihracat süreçlerinde karşılaşılabilecek sorunlara çözümler üretiyor ve yeni ihracat kanalları buluyor.

TURKISHEXPORTER 12 MİLYON KURUMU BULUŞTURUYOR

2 milyonun üzerinde, Türkiye dışı üyesi ile 10 milyon civarındaki, Türkiye dışı ithalatçı firma kaydı bulunan sistem, yerli firmalarla, Türkiye dışı alıcıları, 6 dildeki hizmeti ile buluşturuyor.

KOBİ'YE 1 YIL ÜCRETSİZ İHRACATÇI KARTI

Küçük ve orta ölçekli firmalar, üyelik paketiyle alacakları İhracatçı Kart’ını, 1 yıl boyunca, kart aidat ücreti ödemeden kullanabiliyorlar.

Banka, KOBİ'lerin ihracat artırma mücadelelerinde, geliştireceği projelerle daha fazla katkı sunabilmek için çalıştığını ifade etti.
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 11:35
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını