KOBİ-LİNE'DAN REKLAM KAMPANYASI

KOBİ-LİNE, Endüstri Radyo’da reklam kampanyasına başladı.

KOBİ-LİNE'DAN REKLAM KAMPANYASI
Endüstrideara

Türkiye’nin ilk ulusal KOBİ destek ve bilgi merkezi Kobi-Line, Endüstri Radyo’da reklam kampanyasına başladı.

Devlet hibe, teşvik ve destekleri konusunda 2009 yılından beri hizmet veren firma, 2012’den beri de Kobi-Line markası adı altında hizmet kapsamını genişleterek KOBİ’lere rehberlik etmeye devam ediyor.

Firma, müşterilerine KOBİ Destek Paketi, Girişimci İş Planı, KOBİ Danışmalık, KOBİ Projeleri, AB Projeleri, Kırsal Kalkınma Projeleri ve Borç Finansmanı ve Danışmanlığı ürünleri ile destek sunuyor.

Firmanın geniş hizmet yelpazesinde ise; Kobi-Line Hizmetleri, KOSGEB Hibe Destekleri ve TÜBİTAK Hibe ve Destekleri başta olmak üzere, pek çok kurum ve kuruluşun hibe ve desteklerini içeren hizmetler bulunuyor. 

“SİZ İŞİNİZE ODAKLANIN, HİBE VE TEŞVİKLERİ BİZE BIRAKIN!”

“Her işin bir uzmanı var. Siz işinizi yapın, hibe teşvikleri bize bırakın!” sloganıyla yola çıkan firma, yeni girilecek pazarlardan ihracat için verilen desteklere, markalaşmayı ve kurumsallaşmayı amaçlayan işletmelere verilen devlet desteklerinden kadın girişimcilere sunulan desteklere her türlü destek konusunda KOBİ’lerin yanında yer alıyor.

Değişen mevzuat ve yasaları takip ederek KOBİ’lere danışmanlık, destek ve bilgi veren ve yol gösteren Kobi-Line, Kobi Destek Merkezi üzerinden müşterilerine hizmet veriyor.

Kobi-Line, Endüstri Radyo’da başladığı reklam kampanyası ile müşterilerine sunduğu hizmetleri ve avantajları anlatarak hedef kitlesine daha hızlı bir şekilde ulaşmayı hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 16:50
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını