banner1322
x

Kestirimci bakım ile arızalara izin vermeyin

Üretim süreçlerindeki plansız duruşlar yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. Kestirimci bakım sistemiyle makinalarınızın durumunu izleyerek problemleri önceden tespit edebilir ve plansız duruşları önleyebilirsiniz.

Kestirimci bakım ile arızalara izin vermeyin
Endüstri 40 Zirvesi

Endüstrideki hızlı ve rekabetçi iş ortamında verimliliği düşüren en önemli maliyet kalemlerinden biri de makinalardaki plansız duruşlardır. Kestirimci bakım; izlenen ekipman ve bileşenlerinden veri alınarak sorun gerçekleşmeden önce bakımların zamanında yapılmasını sağlamaktadır. Belirli parametrelere göre izlenen ekipman arıza çıkarma ihtimali olan bileşenleri tespit ederek henüz gerçekleşmeden müdahale etme fırsatı tanımaktadır. Kestirimci bakımın avantajları; arıza duruşlarını kaldırarak çalışma süresini uzatmak, bakım maliyetini düşürmek, verimsiz makinalardaki enerji tüketimini azaltmak ve performansı yükselterek ürün kalitesinde sürekliliği sağlamak olarak sıralanabilir.

BOTEK’in portföyünde kablosuz vibrasyon izleme ve kestirimci bakım hizmetleri ile makinalarınızı sürekli olarak izleyerek bir adım öne geçebilirsiniz. Tesisinizde yer alan makinalar ne kadar dağınık olursa olsun endüstriyel, pilli, kablosuz sensörlerle makinalarınızın durumlarını uzaktan izleyerek potansiyel arızaları, makinanızın konumundan bağımsız olarak önceden tespit ederek çözebilirsiniz. Kurulduğu günden itibaren endüstriyel elektrik ve otomasyon alanlarında iş ortaklarına çözümler üretmeye devam eden BOTEK, çözümler sonrasındaki hizmetlerini ayrıntılı sistem mühendisliği ile birlikte Türkiye'nin her köşesine sunmaktadır. Endüstriyel ürün kullanıcılarına daha hızlı ve uygun fiyatlı hizmet verebilmek için; satışını gerçekleştirdiği ürünleri eticaret.botekotomasyon.com  adresinde firmalarla buluşturan BOTEK OTOMASYON; hızlı satın alma, ürün karşılaştırma ve kampanyalardan faydalanma imkanı sunarak firmalara satın alma işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır.

Botekotomasyon.Com
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını