banner1322
x

KELEBEKTEN 2021’İN İLK ÇEYREĞİNDE 19 MAĞAZAYA YATIRIM

“Kanat Açalım Yeniliğe” mottosuyla 2021 yılına “merhaba” diyen Kelebek Mobilya, yılın ilk çeyreğinde mağaza yatırımında önemli atılımlar gerçekleştirdi. Kelebek Mobilya, ilk çeyrekte yurt içinde 18, yurt dışında ise 1 adet olmak üzere toplam 19 mağaza açılışına imza attı. 

KELEBEKTEN 2021’İN İLK ÇEYREĞİNDE 19 MAĞAZAYA YATIRIM
Endüstrideara

Kurulduğu günden bu yana teknolojiden ilham alarak katma değeri yüksek koleksiyonlarını takipçileriyle buluşturan Kelebek Mobilya, mevcut pazarlarına yenilerini eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmasının yanı sıra 32 farklı ülkede faaliyet gösteren Kelebek, 2021 yılında da mağaza yatırımlarına devam ediyor.

“KİTLESEL MARKA OLMA HEDEFİMİZ DOĞRULTUSUNDA EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ”

Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretim gerçekleştiren Kelebek Mobilya, ilk çeyrekte yurt içinde 18, yurt dışında ise 1 olmak üzere toplam 19 mağazanın açılışını gerçekleştirdi. 

2021 yılında hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Kelebek, yılsonunda Türkiye genelinde 30 yeni mağaza daha açmaya ve yurt dışında ise 11 farklı ülkeye daha giriş yapmaya hazırlanıyor. Kelebek’in mağaza yatırımları hakkında değerlendirmelerde bulunan Kelebek Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Tolga Kaya, “Kelebek Ailesine katılacak yeni lokasyonlarımız ile kitlesel marka olma hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla yürüyoruz.

Üreterek istihdama ve ülke ekonomimize destek vermek, bunu yaparken de dünyanın önemli markalarından biri haline gelmek en öncelikli hedefimiz. Bu hedefe giden yoldaki zorlu yolculuğumuzda bize eşlik eden tüm bayilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 16:50
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını