banner1322
x

KARDEMİR KÜRESEL METAL ÖDÜLLERİ’NDE FİNALE KALDI

Karabük Demir Çelik Fabrikaları, 2021 Global Metal Awards'ın (2021 Küresel Metal Ödülleri) "Yükselen Yıldız Şirket" kategorisinde, uluslararası arenada finalist altı aday arasında yer aldı.

KARDEMİR KÜRESEL METAL ÖDÜLLERİ’NDE FİNALE KALDI
Endüstri 40 Zirvesi

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), 2021 Küresel Metal Ödülleri'nde finalist altı adaydan biri oldu. KARDEMİR'den yapılan açıklamada, şirketin, istikrarlı ve kurumsal yönetim anlayışı ve disiplinli mali yönetim uygulamalarıyla dünya pazarında başarılarını sürdürdüğü belirtildi.
Şirketin, Londra merkezli S&P Global Platts'ın bağımsız olarak düzenlediği organizasyonda uluslararası arenada finalist altı adaydan biri olarak diğer tüm kategoriler de dahil olmak üzere Türkiye'den yer alan tek şirket olduğu aktarılan açıklamada, dünya metal sektöründe, endüstriyi ileriye taşımak için yeni teknolojileri ilerletmek, pazarları dönüştürmek ve yerleşik gelenekleri yeniden değerlendirmek için girişimci bir ruh sergileyen şirketlerin yer aldığı, S&P Global ödüllerinde şirketin, vizyoner yönetim anlayışının dünya pazarına yansımasıyla ön plana çıktığı vurgulandı.

BEKLENTİNİN ÜZERİNDE KAR AÇIKLANDI

Şirketin bu yılın ilk çeyreğinde birçok aracı kurumun beklentilerinin üzerinde açıkladığı karla sadece yükselen piyasanın değil, aynı zamanda istikrarlı yönetim anlayışının da etkisini ortaya koyduğunun aktarıldığı açıklamada, güçlü kurumsal yapısı ve kararlı yönetim anlayışıyla değerlendirilen şirketin, finansal sonuçlar, inovasyon, ürün kalitesi, güvenlik, sürdürülebilirlik, stratejik vizyon gibi kriterler göz önünde bulundurularak adaylığa layık görüldüğü ifade edildi. (AA)

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını