banner1013
x

KARÇEL’DEN ÜRETİM REKORU

2020 yılında 15 bin tonun üzerinde imalat gerçekleştiren Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nın bağlı kuruluşu KARÇEL, kuruluşundan bu güne en yüksek rakama ulaşarak üretim rekoru kırdı.

KARÇEL’DEN ÜRETİM REKORU
EndüstrideAra - Haber Detay

2020 yılında 15 bin tonun üzerinde imalatla kuruluşundan bu yana üretimde en yüksek miktara ulaşan Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nın (KARDEMİR) bağlı kuruluşu Karabük Çelik Yapı İmalat Sanayi ve Ticaret AŞ'nin (KARÇEL), üretim rekoruna imza attı.

KARÇEL'den yapılan açıklamada, dış pazarda üstlenilen projelerle üretim rekoru kırıldığı belirtilirken, firmanın yurt içi ve yurt dışında birçok projede yer aldığı ifade edildi. Fabrikalar yapan fabrika, misyonunun yıllar sonra geri döndüğü vurgulanan açıklamada, şirketin yurt dışında birden çok proje ile ülke ihracatına katkı sunduğu belirtildi.

BİNDEN FAZLA KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADI

KARÇEL’in 2020 yılında 15 bin tonun üzerinde imalat yaptığı ve kuruluşundan bu yana en yüksek miktara ulaşarak imalat rekoru kırdığının aktarıldığı açıklamada, Covid-19 salgınında KARÇEL'in 1000'den fazla kişiye istihdam sağladığı da ifade edildi.

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler