JEEP’TEN ONLINE SATIŞ İMKÂNI

“Jeep” markası, model gamını bunsan böyle online satış kanalı üzerinden de müşterileriyle bir araya getiriyor.

JEEP’TEN ONLINE SATIŞ İMKÂNI
Robot Zirvesi

JEEP tarafından yapılan açıklamaya göre, Jeep, şubat ayından itibaren “online.jeep.com.tr” adresinden araç satışına başlıyor. Araçlarını online satın alanlar, seçtikleri modeli dezenfekte edilmiş olarak, showrooma gitmeye gerek kalmadan, adreslerine teslim alıyor. Tüm satın alma aşamaları “Jeep Online” üzerinden “sıfır temasla” ilerlerken, Renegade, Compass, Wrangler modelleri rezerve edilebiliyor.

Renegade, Compass ve Wrangler modellerine yönelik olarak satış işlemlerinin tamamının yapılabildiği Jeep Online’da müşteriler ilk olarak satın almak istedikleri modeli seçiyor. Aracın rengi, motor ve donanım seçeneklerinin belirlenmesinden sonra da rezervasyon için 5 bin TL’lik ön ödeme gerçekleştiriliyor. Bu aşamada Jeep bayileri devreye girerek satış danışmanları müşteriyle irtibata geçiyor. Daha sonra işlemler görüntülü görüşme kanalı kullanılarak tamamlanıyor.

Online satışın teslimat aşamasından önce, Jeep servislerinde araçların dezenfeksiyonu sağalnıyor. Müşteriler, araçlarını dilerlerse Jeep bayilerinden de teslim alabiliyor. Tercihini araçlarının adreslerine teslim edilmesinden yana kullananların araçları ise Jeep güvencesiyle belirttikleri adrese ulaştırılıyor. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2022, 16:59
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını