İZOCAM’DAN PEFLEX FİDAN KORUYUCU

zocam PEflex Fidan Koruyucu doğa dostu PE malzemeden üretiliyor ve fidanın gelişiminde çok önemli olan ilk senesinde zararlı ot ilaçlarının fidana ulaşmasını önleyerek, fidanı dikim sonrası yaşanan geç donlardan koruyor.

İZOCAM’DAN PEFLEX FİDAN KORUYUCU
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - İzocam, genç fidanları korumak amacıylaİzocam PEflex Fidan Koruyucuyu geliştirdi.

Konuyla ilgili olarak firma tarafıdan yapılan açıklamaya göre, İzocam PEflex Fidan Koruyucu doğa dostu PE malzemeden yapılıyor ve fidanın gelişiminde çok önemli olan ilk yılında zararlı ot ilaçlarının fidana ulaşmasını önlüyor ve fidanı dikim sonrası yaşanan geç donlardan koruyor.

İzocam PEflex Fidan Koruyucu, fidan üreticilerinin alım yapmaya başladığı bu dönemde başta Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de üreticilerin yardımcısı durumunda.

Genç fidanların gövdesini korumak için geliştirilmiş bir ürün olan İzocam PEflex Fidan Koruyucu fidanları, dış etkilere en açık olduğu genç dönemlerinde olumsuz yönde etkileyebilecek hatta öldürebilecek ilaçlamanın yol açtığı zararlar ve geç donlar gibi etkilere karşı koruyor.

Bir meyve bahçesinde ya da ağaçlandırma sahasında ilk dönemde alınabilecek en önemli önlem olan bu ekonomik gövde koruyucu, doğa dostu PE malzemeden yapılıyor ve 22-114 mm çap ve 10-30 mm kalınlık aralığında üretilebiliyor.

Tüm meyve ve geniş yapraklı orman ağaçları için uygun olan İzocam PEflex Fidan Koruyucu ayrıca, fidanların dik ve düzgün durmasını sağlıyor, telli sistemlerde telin gövdeye dokunarak zarar vermesini önlüyor.

Aşılama zamanlarında ise özellikle yarma aşı için gerekli nemli ortamı sağlamak ve korumak için alüminyum folyo kaplı ürün kullanılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 13:42
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını