Istanbul Jewelry Show kapılarını açtı

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası mücevher ihtisas fuarı Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Mart 2018'de, 1.250 firma ve markayı buluşturan Istanbul Jewelry Show’un, Ekim Fuarı’nda yeni rekorlara imza atması bekleniyor

Istanbul Jewelry Show kapılarını açtı
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası mücevher ihtisas fuarı Istanbul Jewelry Show – Ekim 2018, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

14 Ekim 2018 Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. Istanbul Jewelry Show’da 23 ülkeden alım heyetleri sektörün son ürünlerini yerinde gözlemleme şansı buluyor.

Fuarda altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarını 800’ü aşkın firma ve marka, fuara özel ürün ve koleksiyonlarını, 16 bini aşan sektör profesyoneline sunuyor.

Mart 2018 fuarında, 30 bin 42 sektör profesyoneli ile bin 250’den fazla firma ve markayı buluşturan Istanbul Jewelry Show’un, Ekim 2018 Fuarı’nda yeni rekorlara imza atması bekleniyor.

Fuar kapsamında gerçekleşecek iş görüşmeleri ve imzalanacak anlaşmalarla, Türkiye mücevher ihracatının yüzde 80’ine yakın bölümünün gerçekleşmesini hedefleniyor.

 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 15:17
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını