banner1339
x

Isparta'ya GES Santrali

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden olan Limak, yenilenebilir enerji konusundaki çalışmalarına devam ediyor. Limak bu bağlamda Konar Enerji işbirliğiyle Isparta Gönen'de 5,7 MWP gücünde Güneş Enerjisi Santrali kurdu.

Isparta'ya GES Santrali
Robot Zirvesi

Isparta'daki santralin kuruluş süreci, Türkiye'nin en büyük time lapse kuruluşu olan Time Lapse Türkiye tarafından belgelendi. Projenin havadan yapılan çekimlerini de gene Time Lapse Türkiye gerçekleştirdi. Elde edilen time lapse ve drone görüntüleriyle de projeyinin gelişimini anlatan bir video düzenlendi.

Büyük Projelerin Tercihi Time Lapse

Hali hazırda  yapımı devam eden Çamlıca TV Radyo Kulesi başta olmak üzere, TOKİ Kayapark projesi, Tahincioğlu'nun bütün şantiyeleri, Türkiye'nin en büyük alt geçit projesi, Steag RES projesi, Konar ve Limak Enerji'nin santralleri, Erikli-Nestle fabrikası, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük kanser ilacı fabrikası, Türkiye'nin ilk yeşil evi ve daha birçok projenin time lapse çekimleri Time Lapse Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor. Sadece inşaatlar değil, diziler, gemi yapımı ve enerji santralleri gibi orta-uzun süreli çok sayıda çekimde Time Lapse Türkiye'nin imzası yer alıyor. Konusunda Türkiye'nin en büyük kuruluşlarından birisi olan Time Lapse Türkiye, uzun süreli time lapse çekimleri ve inşaat çekimlerine özel olarak kendi ürettiği Lapser sistemleri kullanıyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 16:50
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını