banner1322
x

İSİB’DEN KANADA’YA DİJİTAL TİCARİ HEYET ORGANİZASYONU

Dijital ticari heyet organizasyonlarına hız kesmeden devam eden İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 1-3 Haziran 2021 tarihleri arasında Kanada’da organizasyon düzenleyecek.

İSİB’DEN KANADA’YA DİJİTAL TİCARİ HEYET ORGANİZASYONU
Robot Zirvesi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB),  dijital ticari heyet organizasyonu düzenleyecek. Kanada’da düzenlenecek organizasyona Türkiye’den 17 firma katılacak. Söz konusu organizasyona katılan firmalar ısıtma, soğutma, tesisat ve havalandırma ürün grupları ile heyete iştirak edecek.  

Kanada dijital ticari heyet organizasyonu, 31 Mayıs 2021 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Toronto Ticaret Ataşesi Mehmet Ekizoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Ottava Ticaret Baş Müşaviri M. Hakan Akgün, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, İSİB Denetim Kurulu Üyesi ve Heyet Başkanı Cem Savcı ile heyet katılımcısı firmaların temsilcilerinin katılacağı bir bilgilendirme toplantısı ile başlayacak. 

1-3 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan toplantıların ikili iş görüşmeler şeklinde 40’ar dakika yapılması planlanıyor.  Zoom programı üzerinden yapılacak görüşmelerde her bir firmaların minimum 6 iş görüşmesi gerçekleştirmesi planlanırken toplamda 150’yi aşkın görüşme yapılması hedefleniyor. 

KANADA’DA TİCARİ HACİMLER ARTTI

Kanada dijital ticari heyet organizasyonuna iki aydır detaylı bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, Kanada pazarının, İklimlendirme Sektörü  açısından aşama kaydetmek istedikleri pazarlardan bir tanesi olduğunu belirtti.

Her yıl düzenli olarak ticari hacimlerini artırdıkları Kanada’da geçen yıl 10 milyon USD’yi aşan bir ihracat gerçekleştirdiklerini söyleyen Şanal, “Pandemi ile beraber özellikle havalandırma kısmında ciddi ihracat artışları yakaladık. Her yıl ikiye katlayan bir yükseliş söz konusu. Kanada’da rekabetin içinde büyüyor ve kendimizi geliştiriyoruz.  İSİB olarak tüm ihracatçılarımıza destek olma yolunda çok çalışıyoruz. Pazarlama ve iletişim faaliyetlerimize bu organizasyon sonrasında da hızlı ve etkin bir şekilde devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 15:52
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını