banner1322
x

İŞE ALIM MARKASI GRAFTON TÜRKİYE PAZARINA GİRDİ

Dünya genelinde 20 binin üzerinde şirkete hizmet veren ve 2,5 milyar euro ciroya ulaşan işe alım şirketlerinden Gi Group, Grafton markası ile Türkiye’ye yatırım kararı aldı.

İŞE ALIM MARKASI GRAFTON TÜRKİYE PAZARINA GİRDİ
Endüstrideara

Her sene 30 binden fazla geçici ve sürekli personel istihdamı sağlayan Gi Group, Grafton markası ile Türkiye’ye yeni yatırım kararı aldı. Şirket, Türkiye’de çözüm ortağı olarak firmaların beyaz yaka profillerinde ihtiyaç duyduğu yeni mezundan orta kademeye kadarki uzman ve yönetici seviyesindeki yetenekleri bulmalarında yardımcı olacak. 
Türkiye’ye yapılan yatırım hakkında açıklamalarda bulunan Gi Group Türkiye Ülke Müdürü David Riboni, Grafton’un profesyonel açık pozisyonlar için seçme ve yerleştirme pazarında global lider bir şirket olarak Türkiye pazarında da hizmet vereceğini söyledi. Gi Group markalarının Türkiye'deki değerinin zenginleşeceğini belirten Riboni, Grafton'un işe alım sürecini mümkün olduğunca verimli ve uygun maliyetli hale getirmesi açısından Türkiye'deki yapılanmasında stratejik bir değer olacağına kesinlikle inandıklarını ifade etti. 

DİĞER BÜYÜK ŞEHİRLERE DE YATIRIM YAPACAKLAR

Halihazırda İstanbul'da bulunan Grafton ekiplerinin İstanbul ofisinden Türkiye’nin her yerindeki uzman yetenek grupları ve endüstri sektörleri için özel işe alım çözümleri sağladığını kaydeden Riboni, yakında Türkiye'nin diğer büyükşehirlerinde de varlıklarını genişleteceklerini söyledi. 
Grafton markasının Avrupa’da güçlü bir itibara ulaştığını ifade eden Grafton’dan Sorumlu Kıdemli İş Direktörü Berat Demirel ise, son derece yetenekli bir ekip oluşturduklarını kaydetti. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını