İşbir Holding’den Milli Dayanışma Kampanyası’na 1,1 milyon TL katkı

İşbir Holding, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 1,1 milyon TL bağış yaptı.

İşbir Holding’den Milli Dayanışma Kampanyası’na 1,1 milyon TL  katkı
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) – İşbir Holding, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 1,1 milyon TL bağış yaptı.

İşbir Holding tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, dünyayı sarsan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Türkiye’de hem sağlık hem de ekonomik anlamda önemli tedbirlerin alındığı bildirilid.

Açıklamada görüşlerine baş vurulan İşbir Holding Üst Yöneticisi (CEO) Metin Gültepe, bu zor günlerin ancak dayanışma ile aşılabileceğini söyledi.

Gültepe, Milli Dayanışma Kampanyası’nın, sağlık hizmetleri ve sosyal izolasyonun önem kazandığı bu dönemde ihtiyaç sahiplerine kıymetli destekler sağlayacağını ifade ederek, şöyle devam etti:

"İşbir Ailesi olarak, ancak birlik ve beraberlikle bu sürecin üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz. Ülkemizin tüm kurumlarıyla birlikte yürüttüğü bu topyekün mücadeleye, bizler de destekte bulunduk. Bu naçizane desteğin tüm sektörlere örnek olmasını dileriz. En başından beri dediğimiz gibi, bu süreç yalnızca devletimizin değil, tüm kurumların ve bireylerin sorumluluk alarak üstesinden gelebileceği bir durum. Bu naçizane desteğin sektörlere örnek olmasını diler, tüm kuruluşları halkımızın yanında olmaya davet ederiz. Sağlıklı günlere kısa zamanda kavuşmak en büyük temennimiz"

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 19:54
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını