banner1013
x

İnnova’ya Yerli Malı Belgesi

İnnova'nın, geliştirdiği Arena çözümü, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından, “Yerli Malı Belgesi” almaya hak kazandı.

İnnova’ya Yerli Malı Belgesi
EndüstrideAra3
Türk Telekom iştiraki İnnova, dağınık saha unsurlarını mobil sistem üzerinden, bütenleşik kontrol sistemi Arena’nın saha operasyonlarında verimliliği yüzde 100 artırdığını kaydetti.

Türkiye'de yalnızca sanayi odalarının verdiği ve yerlilik katkı oranına göre tescillenen firmalara verilen Yerli Malı Belgesi'ne layık görüldü.


İnnova Genel Müdürü Ümit Atalay, Arena'nın operasyon kabiliyeti ile saha operasyonlarının her aşamasında ekip ve yöneticilerine avantaj getirdiğini söyledi.

Uzman mühendisleriyle dünya standartlarında yenilikçi teknoloji çözümleri üreterek, öncülük ettiklerini kaydeden Atalay, şöyle konuştu:

"Yüzde 100 yerli teknoloji ürünü çözümlerimizle dijital dönüşümde işletmelere avantaj sağlıyor, verimlilik ve rekabet güçlerini maksimum seviyeye çıkarıyoruz.


İşin en güzel tarafı, bunu yaparken de, eş zamanlı Türkiye’nin ekonomik ve teknolojik gelişimine de önemli bir katkı sunuyoruz. Yerli çözümlerin ülkemiz için taşıdığı önemin her geçen gün daha iyi anlaşılması ve Arena çözümümüzün İSO Yerli Malı Belgesi alarak yerliliğinin tescillenmiş olması bize onur veriyor."

ARENA NE ÇÖZÜMÜ SUNUYOR?

Arena, geniş bir coğrafyaya dağınık olarak hizmet veren saha ekiplerini, mobil uygulama desteğiyle anlık takip ederek merkezi bir yönetime kavuşturuyor.

Yaklaşık 14 bin kullanıcısının hayatını kolaylaştıran Arena iş emirlerini, farklı algoritmalar sayesinde yetkinlik, yakınlık, iş ajandası gibi çok sayıda değişkene göre değerlendiriyor ve doğru kaynağın, doğru zamanda ve yerde olmasını otomatik sağlıyor.

Bu özellikleriyle abonelere saat bazında kurulum ya da onarım randevuları verilebilmesine imkan sağlayan Arena, şirketlere müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma politikasına da önemli bir katkı sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 18:42
YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler