banner1322
x

ING TÜRKİYE VE TÜRKİYE İŞ BANKASI ARASINDA ORTAKLIK

ING Türkiye ile Türkiye İş Bankası arasındaki iş birliğiyle, ING müşterileri, Türkiye genelindeki tüm İş Bankası Bankamatik'lerini hiçbir koşul ve ek ödeme olmadan kullanmaya başladı.

ING TÜRKİYE VE TÜRKİYE İŞ BANKASI ARASINDA ORTAKLIK
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - ING Türkiye ile Türkiye İş Bankası arasındaki iş birliğiyle, ING müşterileri, Türkiye genelindeki tüm İş Bankası Bankamatik'lerini hiçbir koşul ve ek ödeme olmadan kullanmaya başladı.

ING Türkiye tarfından konuyla ilgili olarka yapılan açıklamaya göre, ING Türkiye ile Türkiye İş Bankası bir iş birliği yapıldı.

Bahse konu olan iş birliği kapsamında, ING müşterileri, Türkiye genelindeki tüm İş Bankası Bankamatik’lerini ücretsiz olarak kullanmaya başladı. Böylelikle ING müşterilerinin hiçbir koşul ve ek ödeme olmadan işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ATM sayısı beş katına çıktı.

ING müşterileri bu anlaşma ile beraber, aralarında nakit çekme, para yatırmanın da olduğu ATM işlemlerini İş Bankası Bankamatik'lerinden de gerçekleştirebiliyor. Döviz, QR kod ile para çekme ve kartsız işlemler ise bir süre daha yalnızca ING ATM'lerinden yapılmaya devam edecek.

ÖNEMLİ BİR VİZYONUN PARÇASI

Açıklamada görüşlerine başvurulan, ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, "Finans sektörü olarak ortak ATM kullanımı alanında başarılı bir geçmişimiz var ancak bu sistemin istenilen seviyeye ulaşılabilmesinde en önemli faktörlerden biri, işlemlerin ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmesi. Biz de bu doğrultuda, müşterilerimizin hiçbir ücret ödemeden İş Bankası Bankamatik'lerinden işlemlerini yapabilmeleri için bir iş birliği gerçekleştirdik." şeklinde konuştu.

Ölçer, söz iş birliğini, uzun vadeli vizyonun bir parçası ve büyük bir adımı olarak değerlendirdiklerini vurgulayarak, "Önümüzdeki yıllarda ortak ATM’ye geçişin artacağını düşünüyoruz. Bu kapsamda biz de bu gibi iş birliklerinin de katkısıyla müşterilerimize, ING olarak vaat ettiğimiz gibi her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürecek, ATM ağımızı genişletmeye devam edeceğiz. İş birliğimizin müşterilerimize fayda sağlayacağına inanıyor, Türkiye İş Bankası yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 15:14
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını