banner1322
x

İK ALANINDA 4 ÖDÜL ALDI

Akbank İnsan ve Kültür, Brandon Hall Group’un "İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri" kapsamında farklı kategorilerde 1 altın ve 3 bronz olmak üzere toplam 4 ödül kazandı.

İK ALANINDA 4 ÖDÜL ALDI
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Akbank İnsan ve Kültür, Brandon Hall Group’un "İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri" kapsamında farklı kategorilerde 1 altın ve 3 bronz olmak üzere toplam 4 ödülün sahibi oldu.

Banka "Yeni İşe Alım Deneyimi” ile altın, “Dijital Onboarding Programı”, “Geleceğin Aynası Yetkinlik Gelişim Programı” ve “İK Analitik Çalışmaları” ile de bronz ödül aldığı ifade edildi.

Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Akbanklıları ve değişim kültürünü odaklarına aldıklarını, birlikte çalışmayı, sürekli öğrenmeyi, gelişimi, tasarım ve inovasyon kültürünü, veri ve analitik odaklı uygulamaları önceliklendirdiklerini söyledi.

Aldıkları dört farklı ödülden dolayı gururlandıklarını ifade eden Anapa, sözlerini şöyle noktaladı:

"Akbanklılar için bütünsel bir deneyim tasarlıyoruz ve bu deneyimin de aday olarak bankamızla ilk tanışma anından itibaren başladığına inanıyoruz. Bu yüzden Akbanklı olma yolculuğunu baştan sona değiştirdik. Geleceği birlikte keşfedeceğimiz yeni Akbanklılara yenilikçi, dijital ve insan odaklı bir deneyim yaşatmak için yeni kariyer web sitemiz ve mobil uygulamamız ile işe alım deneyimini yeniden kurguladık."

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 19:23
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını