İder Mobilya'da fırsatlar devam ediyor

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren İder Mobilya, Miranda koltuk takımında peşin fiyatına taksit ve nakitte indirim imkanı sunuyor.

İder Mobilya'da fırsatlar devam ediyor
Endüstrideara

İder Mobilya’nın 2019 koleksiyonunun önemli parçaları arasında yer alan Miranda Koltuk Takımında fırsatlar devam ediyor. Peşin fiyatına 12 taksit, nakitte ekstra yüzde 10 indirim imkanı sunulan ürün, göz alıcı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Modern ve klasiği bir arada barındıran model aynı zamanda estetik ve konforu birleştiriyor.

Takım içeriğinde ise 3’lü koltuk, 2’li koltuk ve berjer bulunuyor. Kullanılan özel kumaşlar sayesinde temizliği daha kolay hale geliyor.

DOĞRUDAN SATIŞ KANALLARIYLA ULAŞIYOR

Mobilya sektöründe 30 yılı aşkın deneyimi ile devamlı kendisini yenileyen ve geliştiren firma, ürünlerindeki modern tasarımlarıyla da farkını ortaya koyuyor.

Zengin ürün gamında yemek odalarından koltuk takımlarına, yatak odalarından genç odalarına ve TV ünitelerine kadar pek çok alternatif bulunuyor.

İlk mağazasını 2003 yılında açtıktan sonra özellikle son yıllarda büyüme atağına kalkan ve yaptığı yatırımlarla peş peşe yeni mağazalar açarak toplamda 28 mağazaya ulaşan firma, Türkiye’nin birçok noktasında ve yurt dışında doğrudan kullanıcısına ulaşıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 09:35
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını