İbrahim Bodur vefatının dördüncü senesinde değerleriyle anılıyor

- Kale Grubu’nun Kurucusu merhum Dr. İbrahim Bodur, vefatının dördüncü yılında bir dizi programla anılıyor - Kale Grubu Başkanı ve Üst Yöneticisi Zeynep Bodur Okyay: - "Yerel kalkınma, sanayileşerek kalkınma öngörüsüyle Kale Grubu’nun tohumlarını atan İbrahim Bodur, her zaman içgörüsüne dönerek toplumsal fayda sağlamak için çalışan bir ömür yaşadı" - "Koronavirüs pandemisi süreci içinde gerekli tüm önlemleri aldık. Bütün fabrikalarda termal kameraları kurduk. Personel sevisleri, birlikte iş yaptığımız iş ortaklarımızla birlikte önlemlerimizi de aldık ve düzen değişikliğini yaptık" - "Bu dönemi bütün toplum için öze dönme, değerlerimize sahip çıkma ve kökleri güçlendirme fırsatı olarak görüyoruz"

İbrahim Bodur vefatının dördüncü senesinde değerleriyle anılıyor
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Kale Grubu’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı olan merhum Dr. İbrahim Bodur, vefatının dördüncü senesinde bir dizi programla anılıyor.

2016 senesinde vefat eden İbrahim Bodur’un hatırasını yad etmek ve vefatının dördüncü senesinde anmak iamacıyla mayıs ayında online olarak bir dizi program gerçekleştiriliyor.

Kale Grubu tarafından programın çerçevesi, İbrahim Bodur’un kişiliğiyle özdeşleşmiş ve dünden bugüne köprü kuran değerlerinden "öngörü, cesaret, mücadele, yenilikçilik ve güven" kavramları üzerinden meydana getirildi.

Kale Grubu tarafından üç senedir gerçekleştirilen kendi alanında önde gelen isimlerin ağırlandığı KaleTalks sohbet serisi, anma programı kapsamında bu beş değer etrafında kurgulanarak gerçekleştirildi. 4-15 Mayıs tarihleri arasında, Yönetim Danışmanı Fazıl Oral’ın moderatörlüğünde düzenlenen ve toplamda 10 konuşmacının ağırlandığı KaleTalks'ları 100 binden fazla kişi izledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 09:47
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını