banner1013
x

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri dağıtıldı

Kale Grubu’nun Kurucusu İbrahim Bodur adına girişimcilik ödülleri dağıtıldı. İkincisi düzenlenen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü sahiplerini buldu. 

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri dağıtıldı
EndüstrideAra - Haber Detay

Sosyal girişimcileri bu yıl ‘hayatadeger’ temasıyla destekleyen Kale Grubu, Ashoka Türkiye iş birliği ile anlamlı bir geceye imza attı. İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Erken Aşama Ödülü’nü Anlatan Eller ile Pelin Baykan kazandı. 

ÖDÜLLER, ‘HAYATA DEĞER’ KATANLARIN OLDU

Türk İşaret Dili (TİD) destekli eğitimi hayata geçiren ‘Anlatan Eller’ projesi, Pelin Baykan öncülüğünde gerçekleşti. Sosyal medya ve diğer online araçları kullanarak işitme engelli ve sağır bireylere verilen eğitimle proje ‘Erken Aşama’ kategorisinin birincisi oldu.

Bugüne kadar 250 bin öğrenciye, 15 milyon TL burs dağıtılmasını sağlayan E-Bursum projesi oldu. ‘İleri Aşama’ kategorisinin birincisi olarak Mesut Keskin ödül aldı.
Türkiye’deki tüm balıkçı kooperatiflerini bir araya getiren ve tüm ortakları erkek olan Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliği (Sür-Koop) ise ‘İş Birliği’ kategorisinin kazananı oldu. Sonuna kadar destek verdiği Türkiye’nin Kadın Balıkçıları ile bu ödüle layık görüldü.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 16:04
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler