banner1322
x

HONDA'DAN TÜRKİYE ATAĞI

Benzinli ve otomatik vites seçeneği ile Türkiye’ye gelecek olan Accord ve City modelleriyle birlikte Honda’nın sedan ailesi tamamlanmış olacak.

HONDA'DAN TÜRKİYE ATAĞI
Robot Zirvesi

Honda Türkiye’nin konuyla ilgili açıklamasına göre, Şirket, her ihtiyaca ve talebe uygun sedan modeli sunma hedefi ile ürün gamını genişletiyor. Büyüyen ölçüleri ve yüksek donanım seviyesi ile Honda City 2021 senesinin eylül ayında, Honda’nın D segmenti sedan modeli Accord ise ekim ayında Türkiye pazarında yer alacak.

Benzinli ve otomatik vites seçeneği ile Türkiye’ye gelecek olan iki modelle birlikte Honda’nın sedan ailesi de tamamlanmış olacak. Sedan segmentinde geniş bir ürün yelpazesine kavuşacak olan Honda Türkiye, bu modellerin satışa çıkmasıyla segmentteki iddiasını da sağlamlaştıracak.

Yapılan açıklamaya göre, Honda City, fiyat-performans dengesinde akıllı seçim yapmak isteyenler için öne çıkacak. Honda City, sunduğu yüksek bagaj hacmi, tek tuşla çalışma, 8 inç multimedya ekranı, 16 inç alaşım jantlar, LED farlar, modelin konforlu ve modern yönünü ortaya koyuyor. Yeni 1,5 litre VTEC motoru ve CVT şanzımanı ile performans ve konforu bir arada sunan Honda City, güvenlik donanımlarıyla da Honda farkını kullanıcılarına sunacak.

ABD’nin en çok satan sedan modeli durumunda olan Honda Accord ise Türkiye’de de lüks segmentte sunduğu teknolojisi, standart yüksek donanımı ve performansıyla bir prestij modeli olarak müşterilerin beğenisine sunulacak. Honda Accord’un modern ve sportif tasarımıyla bir araya gelen 1,5L VTEC Turbo 190 beygir motor da D segmentinde fark oluşturacak. Güçlü yapısı ve iç mekan konforunun yanında uzaktan çalıştırma, dış aydınlatma ve güvenlik donanımlarında dikkati çeken, Honda SENSING gibi özellikleriyle lüks segment araç tercih edenlerin beklentilerine cevap verecek. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 14:24
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını