banner1013
x

HAGER’DEN ANAHTAR PRİZ SERİLERİNE BİREYSEL TASARIM HİZMETİ

Geniş ürün yelpazesi ve tasarım ödüllü ürünleri ile ev, ofis ve otellerdeki tüm kullanım alanlarına yönelik özel çözümler sunan Hager Group, son kullanıcıların zevkine hitap eden mimari tasarımlarını inovasyonla entegre ederek geleceğin dizayn trendlerine yön veriyor.  

HAGER’DEN ANAHTAR PRİZ SERİLERİNE BİREYSEL TASARIM HİZMETİ
EndüstrideAra - Haber Detay

Akıllı Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları ile enerji yönetim ve dağıtım sistemlerine öncülük eden ve kendi bünyesinde bulunan tasarım ofisinde gerçekleştirdiği yenilikçi çalışmalar ile 2021’in “En İyi Tasarım Ödülü”nün sahibi olan Hager Group’un Türkiye operasyonu Hager Group Türkiye, ülkemizdeki enerji dağıtım sektöründe bireysel tasarım hizmeti sunmaya devam ediyor.

KULLANICILARIMIZI ARZU ETTİKLERİ TASARIM İLE BULUŞTURUYORUZ

Hager ve Berker markalarından oluşan Hager Exclusive’in kişiselleştirilmiş seçenekleriyle ürünlerin danışmanlığında, planlanmasında ve uygulanmasında güvenilir bir hizmet sunulduğunu belirten Hager Group Türkiye Genel Müdürü İlker İşgör, Türkiye’de gerçekleştirdikleri bireysel tasarım çalışması hakkında bilgiler verdi. 

Hager Group olarak Ar-Ge çalışmalarımız sonucu geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerimizin yanı sıra, kullanıcılarımızın gözüne hitap eden tasarımlara da hayat veriyoruz diyen İşgör, “Kullanıcılarımızı mevcut ürün serilerinin hazır standart bir tasarımdan, tek tek ürünlerin modifikasyonuna ve son derece titiz bir şekilde özel olarak geliştirilmiş makinelerde elle üretilen eksiksiz modern tasarım yelpazesi ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda, Hager Exclusive özel tasarım anahtarlar ile bir tasarımı benzersiz kılmak için çok sayıda yüzey, renk ve malzeme opsiyonları sunabiliyoruz. Arzu edilen tasarım ne ise o tasarım anahtar serilerini kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.”

TASARIMDA TEKNOLOJİ BİZİM İÇİN BİR YAŞAM FELSEFESİ

Hager Exclusive özel tasarım anahtarlar ile bir tasarımı benzersiz kılmak için çok sayıda yüzey, renk ve malzeme opsiyonları sunduklarını ifade eden İlker İşgör, “Tasarımda teknoloji bizim için anahtar kelime değil, yaşam felsefesidir. Bu ürünümüz ile arzu edilen tasarım ne ise o tasarım anahtar serilerini kullanıcılarımıza sunuyoruz. Anahtar priz serisinin tüm önemli parçaları için tek bir iletişim noktasında toplayan Hager Exclusive ile proje yönetimi önemli ölçüde kolaylaştırıyor, sadece bir telefonda istenilen tasarımı yaratıyoruz. Kişiye özel tasarımı, sadece istenilen doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Ürünler standart tasarım dışına çıkınca herhangi bir boşluk, zayıf nokta ve bütünlük kaybına uğramıyor. Tüm tasarım departmanları aynı hammadde ve tedarikçileri kullandığından ilave siparişler eski tasarımdan hiçbir farklılık göstermiyor.”


 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 21:21
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler