banner1322
x

GLOBAL BÜYÜMELERİNİ TURQUALİTY İLE HIZLANDIRACAKLAR

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, Turquality programı ile yurtdışı yatırımlarına ve uluslararası arenadaki çalışmalarına hız verecek.

GLOBAL BÜYÜMELERİNİ TURQUALİTY İLE HIZLANDIRACAKLAR
Robot Zirvesi

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, globaldeki büyümesini Turquality Marka Destek Programı ile sürdürecek.
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altunkum, Turquality süreciyle birlikte Hareket’in yurtdışı yatırımlarının daha da hızlanacağına dikkat çekti. Turquality programına dahil olan şirketlerin sorunsuz ve hatasız hizmet güvencesi verdiği için yabancı firmalar tarafından stratejik ortak olarak tercih edildiğini belirten Altınkum, bu süreçle birlikte başarılı oldukları yurtdışı çalışmalarının ve hizmet ihracatının artmasını beklediğini belirtti.

HEDEFLERİNDE AFRİKA ÜLKELERİ VAR

Turquality’den de aladıkları güçle Ukrayna’da ekipman ve personel yatırımlarına devam edeceklerini söyleyen Altunkum, bunun dışında CIS bölgesinde Azerbaycan’da aktif olarak çalıştıklarını ve 2021 yılında çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. Özbekistan’da bu yıl ciddi bir yatırım planladıklarını ve ülke ekiplerini güçlendirmek adına atamalar gerçekleştirdiklerini aktaran Altınkum, halihazırda Afrika’da Kamerun, Nijer, Senegal, Cezayir, Fas ve Nijerya’da büyük projeler gerçekleştirdiklerine dikkat çekti. Altınkum,  yüksek potansiyele sahip diğer Afrika ülkeleri için yatırım fırsatlarını araştırdıklarını da sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını