Geleneksel Bayi Toplantısı Bu Yıl Almanya’da Gerçekleşti

Geçtiğimiz dönemi rekor bir büyüme ile geride bırakmayı başaran OMRON Türkiye’nin bu başarısında büyük pay sahibi olan bayi ve çözüm ortakları, geleneksel OMRON Bayi Toplantısı için gittikleri Almanya’da, otomasyon sektörünün dünyada en önemli organizasyonlarından biri olan Hannover Messe Fuarı’nı ziyaret ederek dünyanın ilk robot masa tenisi antrenörü “FORPHEUS” ile maç yapma fırsatını buldular.

Geleneksel Bayi Toplantısı Bu Yıl Almanya’da Gerçekleşti
Satınalma Zirvesi

Bir önceki yıl OMRON Teknoloji Merkezi’nin bulunduğu Barselona’da düzenlenen geleneksel OMRON Bayi Toplantısı bu yıl Hannover Messe Fuarı ziyaretini de kapsayacak şekilde Almanya’da gerçekleşti. Hannover Messe Fuarı ve OMRON standı ziyareti, Volkswagen Wolfsburg Fabrikası turu ile Berlin’de gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı ve keyifli şehir turlarının da yer aldığı etkinlik üç gün sürdü.
OMRON’un Sanayide Dijital Dönüşüm çerçevesinde geliştirdiği inovatif otomasyon teknolojilerinin hemen hemen tamamını yerinde görme fırsatını sunan Hannover Messe Fuarı’ndaki OMRON standı turu ile başlayan etkinliğin ilk gününde bayileri OMRON Avrupa Central Region Genel Müdürü Klaus Kluger karşıladı. Yapay Zeka teknolojilerinden, Toplam Ekipman Etkinliğini optimize eden Akıllı Üretim konseptlerine, Otonom Mobil Robotlardan, yeni nesil ürünlerine kadar tüm teknoloji ve çözümlerinin gösterildiği bir stand turu gerçekleştirdi.
 
Geçen Dönem Değerlendirmesi Ve Yeni Dönem Stratejileri

Keyifli ve yoğun geçen Hannover’in ardından Almanya turunun ikinci gününde Berlin’de gerçekleştirilen toplantıda, OMRON Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu OMRON’un 2020 vizyonuna değinirken, Ülke Satış Müdürü Yasin Dora, geride kalan dönemin değerlendirmesi ve yeni dönem stratejilerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Pazarlama Müdürü Nurcan Konak da, OMRON’un Sanayide Dijital Dönüşüm yaklaşımı ve piyasaya çıkan yeni ürünleri hakkında bilgilendirmede bulundu. 

Geçtiğimiz dönemi yüksek satış rakamları ile sonuçlandıran, Türkiye geneline yayılmış en başarılı bayilere ödül plaketleri sırasıyla OMRON Türkiye ekibi tarafından takdim edilirken, ayrıca toplantıya katılan tüm bayilere de yine her yıl olduğu gibi gelenekselleşen OMRON’un sadakat plaketi verildi.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 18:02
YORUM EKLE

Vinçsan

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler