banner1322
x

GEC MOTOR BOMBELEME MAKİNASINI YERLİLEŞTİRECEK

Piyasada ‘bombeleme motoru’ olarak bilinen redüktörlü motorları yerlileştirmeye hazırlanan Değişim Motor’un kardeş kuruluşu GEC Motor, bu sayede ürünün ithalatında kayda değer bir düşüş sağlamayı hedefliyor.

GEC MOTOR BOMBELEME MAKİNASINI YERLİLEŞTİRECEK
Endüstrideara

Değişim Motor Genel Müdürü Ceren Oğul, Değişim Motor’un kardeş kuruluşu GEC Motor çatısı altında ürünü yerlileştirmeye odaklandıklarını söyledi. GEC Motor çatısı altında 2013 yılından beri piyasadaki bilinen ismi ile ‘bombeleme motoru’ olan redüktörlü motorumuzu ithal ettiklerini beliren Oğul, bu ürünlerini bu sene sonuna kadar yerlileştirip seri üretime başlamayı hedeflediklerini ve makina denemelerine bu ay başlayacaklarını vurguladı. 

GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYORLAR

Türkiye’nin en kaliteli üretimini yapan öncü sanayi kuruluşları ile çalıştıklarına dikkat çeken Oğul, aynı şekilde sektöründe lider üretici müşterileri ile birlikte gün geçtikçe büyümeye devam ettiklerini söyledi. Öncelikli olarak makine, sonra vinç, otomatik kapı açma sistemleri, konveyör sistemleri, su ve çamur arıtma sistemleri için çözüm ortakları olduklarını kaydeden Oğul, geçen yıl pandemi nedeniyle ithalatta yaşanan sorunların tüketicileri yerli ürünlere yönelttiğini, yılsonuna doğru taleplerde artış yaşandığını aktardı.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını