banner1339
x

GARANTİ BBVA DİJİTAL ALTYAPI YATIRIMLARINI SÜRDÜRECEK

Bankacılık Söyleşileri programı kapsamında Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, 2021 yılında dijital altyapı yatırımlarına devam edeceklerini belirtti.

GARANTİ BBVA DİJİTAL ALTYAPI YATIRIMLARINI SÜRDÜRECEK
Endüstri 40 Zirvesi

2021 yılında hayata geçirecekleri projeleri ve bankacılık sektöründe yaşanacakları değerlendiren Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, “Stratejik projelere ve çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz. Bu açıdan 2021 yılında bazı konular ön plana çıkıyor. Öncelikle müşterinin güvenilir finansal ortakları olma hedefiyle ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu amacımıza ulaşabilmek için iş ve modeli ve dijital altyapı yatırımlarına devam edeceğiz. Dijital ve mobil alanlarda sunduğumuz hizmet ve ürün yelpazemizi genişleteceğiz” dedi. 

“YAPAY ZEKA KULLANIMINI KARAR ALMA SÜRECİNE DAHİL EDECEĞİZ” 

“Veri analitiği, büyük data ve yapay zeka kullanımı konularını karar alma süreçlerinde mümkün olan her etaba dahil etmeye çalışıyoruz” diyen Baştuğ, "Kullanımı yaygınlaştırma hedefimiz sürüyor.  2021 yılında da bu alandaki farkındalığı artırmaya, tüm müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızda pozitif yönde bir etki bırakmaya devam edeceğiz." dedi. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2020, 16:33
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını