Fiat Egea Ailesi’nde otomatik vitesli araç manuel fiyatına

Manuel vites fiyatına, dizel otomatik vites Egealar sunulurken, hurda teşviği ile birlikte benzinli otomatik modellerde 21 bin TL’ye varan indirim mevcut

Fiat Egea Ailesi’nde otomatik vitesli araç manuel fiyatına
Proses Zirvesi

İSTANBUL (AA) –  Şubat ayında düzenlediği otomatik vites kampanyası ile Fiat, dikkatleri üzerine çekiyor. Son 3 yılın en çok tercih edilen otomobil unvanını taşıyan Fiat Egea, cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Fiat’ın şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanyası, otomatik vites konforunu herkes için ulaşılır kılma iddiasını taşıyor. Kampanya kapsamında 2018 ve 2019 model dizel otomatik Hatchback, Egea  Sedan ve Station Wagon modelleri manuel vites fiyatına satın alınabiliyor. Hurda teşviği ile birlikte Fiat ailesinin benzinli otomatik modellerinde ise 21 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. Fiat Egea Ailesi Şubat süresince, 62 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.
Fiat 500X ve 500L modelleri 100 bin TL’ye 12 ay vadeli faizsiz kredi seçeneği ile tercih edilebilirken, Fiat’ın teknolojiyi tasarıma yansıtan Egea Mirror Serisi, şubat ayı boyunca 78 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 19:11
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler