En Etkin 50 CMO arasında o var

2017 senesinden beri Renault Pazarlama Direktörü olarak çalışan Levent Timur, 20'nci defa binek liderliğini göğüsleyen markanın başarısının en önemli mimarları arasında bulunuyor.

En Etkin 50 CMO arasında o var
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Türkiye'nin Pazarlama Liderleri Zirvesi CMO Summit 2020'de Renault MAİS Pazarlama Direktörü olan Levent Timur "En Etkin 50 CMO" arasında yer alarak ödüle hak kazandı.

Konuyla ilgili olarak Renault Mais tarafından yapılan açıklamaya göre, 2004 senesinden beri Renault MAİS'te çeşitli kademelerde görev alan Levent Timur, 2017 senesinden beri Pazarlama Direktörü olarak çalışıyor.

Timur, 20'nci defa binek liderliğini göğüsleyen markanın başarısının en önemli mimarları arasında  bulunuyor. 2019 senesinde kurguladığı dinamik satış kampanyaları ile markanın ticari başarısını kanıtlayarak; sektörün ezberlerini bozan Timur, yenilikçi uygulamaları devreye aldığı şirketin dijital transformasyonu kapsamında toplam 27 farklı ödülin sahibi oldu.

Türkiye'nin en saygın ve prestijli araştırmalarından biri olarak nitelendirilen  "En Etkin 50 CMO", markalar arasında değer odağının yaratılmasında büyük etkileri olan CMO'ların (Chief Marketing Officer-Üst Düzey Pazarlama Yöneticisi) yeni yükselen değerine dikkati çekmek maksadıyla gerçekleştiirliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 11:36
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını