Emin Grup 'dan yurt dışı atağı!

- Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün: - "Aramızda Türk iş adamlarının da bulunduğu bir heyet ile Cibuti ve Somali’de yeni yatırım fırsatları ve bazı iş birlikleri için görüşmeler yaptık"

Emin Grup 'dan yurt dışı atağı!
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Afrika’ya yeni yatırımlar için bir iş seyahati gerçekleştiren Emin Grup, Türk iş adamları ile beraber Cibuti ve Somali’de ekonomik iş birliği üzerine görüşmeler sağlayarak yeni yatırımlarla Afrika pazarında etkin olmayı amaçlıyor.

Grup tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de finans, enerji, inşaat, tarım ve hayvancılık gibi pek çok alanda hizmet veren Emin Grup, yurt dışında yeni yatırımlar yapmak amacıyla Afrika’da işadamları ve hükümet yetkilileri ile buluştu.

İş seyahati kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerde Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı olan Emin Üstün, iş adamlarından meydana gelen bir heyet ile Cibuti ve Somali’de ekonomik iş birliği görüşmeleri yaptı.

Yurt dışı ilişkilerinin geliştirilmesi, yeni yatırımlar, Afrika ve Türkiye arasında artan ekonomik ticaret hacmine destek olmak maksadıyla gerçekleştirilen iş gezisinde, çeşitli ülkelerin başbakan ve ticaret bakanlarının yanı sıra bölgedeki Türk işadamlarıyla toplantılar yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 14:28
YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler