E-TİCARETİN PERAKENDE İÇİNDEKİ YERİ 2 KAT ARTTI

Hepsiburada CEO'su Murat Emirdağ, 2020 yılının Mart, Nisan ve Mayıs aylarında Türkiye'de e-ticaretin perakende içindeki yerinin 2 kat arttığını söyledi.

E-TİCARETİN PERAKENDE İÇİNDEKİ YERİ 2 KAT ARTTI
Endüstrideara

Hepsiburada CEO'su Murat Emirdağ, Vodafone Business ana sponsorluğunda online olarak düzenlenen "CEO Club" toplantısında açıklamalarda bulundu. 2020 yılının Mart, Nisan ve Mayıs aylarında Türkiye'de e-ticaretin perakende içindeki yerinin 2 kat arttığını belirten Emirdağ, yaşanan davranışsal değişimlerin kalıcı olduğunu vurguladı.
Kendi bünyelerinde yaptıkları yatırımlar hakkında bilgi veren Emirdağ, satıcılarının dörtte birinden fazlasının kadın girişimciden oluştuğunu söyledi. 

İŞ BİRLİKLERİ UZUN VADEDE ÇOK DEĞERLİ

Operasyonel, lojistik, inovasyon alanında yatırımlarına özen gösterdiklerini ifade eden Emirdağ, süreç içinde deneyimin kusursuz olması için iş ortakları ile birlikte çalıştıklarını söyledi. İş birliklerinin bu sektörde uzun vadede çok değerli olduğunu vurgulayan Emirdağ, Türkiye'den bölgesel bir teknoloji gücü hedefiyle çalışmaya ve yatırımlara devam ettiklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını