banner1322
x

E okul takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

E okul platformunun sunduğu ve çokça merak edilen hizmetlerden biri de takdir ve teşekkür hesaplama. E okul üzerinden takdir, teşekkür nasıl hesaplanır? Detayları haberimizde…

E okul takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?
Endüstrideara

E- Okul VBS sistemi, okulların tatile girmesiyle birlikte yoğunluğun azaldığı bir platform. Karne dönemlerinde de hizmetlerine devam eden sistem aracılığıyla takdir ve teşekkür hesaplamada ise şu yolların izlenmesi gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde, 70,00 – 84,99 puan aralığında olanlar teşekkür belgesine layık görülürken, 85,00 ve üzeri bir puana sahip olanlar takdir belgesi almaya hak kazanıyor.

E- Okul VBS’de ise sisteme giriş yaptıktan sonra sol menüdeki not bilgisi seçeneğine ardından da açılan pencerede öğrencinin not bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ŞEFFAF, DOĞRU VE GÜVENİLİR

Velilerin öğrenciler hakkında doğru ve güvenilir bilgilere online olarak öğrenebileceği platform, eğitim alanına getirdiği şeffaflıkla büyük takdir topluyor. 

Peki sistem sayesinde neler sorgulanabiliyor? E-Okul ile yazılı sonuçlarından karne notlarına, haftalık ders programlarından devamsızlığa kadar pek çok önemli bilgiye güncel olarak erişim sağlanabiliyor.


 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 20:05
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını