DORUK, ENDÜSTRİ RADYO'DA YENİ PROGRAMA BAŞLADI

Doruk, Türk sanayisinin dijitalleşme yolculuğuna rehberlik edecek radyo programına başladı.

DORUK, ENDÜSTRİ RADYO'DA YENİ PROGRAMA BAŞLADI
Endüstri 40 Zirvesi

Geleceği referans alan teknolojileriyle yeni endüstri çağının dijital fabrikalarını inşa eden Doruk, ST Endüstri Radyo kanalında yayınlanacak “Dijitalleşen Sanayicilerin Tecrübe Paylaşımları” programıyla bilgi ve tecrübe ortaklığını Türk sanayisinde hâkim kılmaya hazırlanıyor. ST Endüstri Medya Grup bünyesinde yer alan ST Endüstri Radyo iş birliğiyle hayata geçen ve dijitalleşmenin sanayicilere yaşattığı deneyimin tüm boyutlarıyla konuşulacağı program, ağustostan ekim ayına kadar her perşembe sabah 08.00-09.00 ve akşam 20.00-21.00 saatleri arasında sanayicilerle buluşacak.

Akıllı üretim yönetimi sistemi ProManage ile dünya genelinde 300’den fazla fabrikanın dijital dönüşümünü gerçekleştiren Doruk, sadece teknolojileriyle değil sektörün gelişimine değer katan girişimleriyle de fark yaratıyor. Her ölçekten işletmeyi hem operasyon hem de bütçe açısından dijitalleştirmek için çalışan şirket, son olarak ST Endüstri Radyo iş birliğiyle hayata geçen radyo programıyla sanayide dijital tecrübe paylaşımının artırılmasını hedefliyor.

SANAYİNİN KALBİ BU PROGRAMDA ATACAK 

Dijitalleşmenin sanayiye sağladığı katma değerin ayrıntılı olarak ele alınacağı program, Doruk Yönetim Kurulu Üyesi ve ProManage Corporation Genel Müdürü Aylin Tülay Özden ve Doruk Müşteri Başarısı Yöneticisi Murat Uruş moderatörlüğünde gerçekleşecek. Otomotiv, plastik, ilaç, kimya ve beyaz eşya sektörlerinde faaliyet gösteren ve uzun yıllardır üretim operasyonlarını dijital araçlarla yöneterek firmalarına dönüşüm yaşatmış deneyimli yöneticilerin ağırlanacağı “Dijitalleşen Sanayicilerin Tecrübe Paylaşımları” programında, dijitalleşmeye dair tüm sorular sektöre yön veren duayenler aracılığıyla cevap bulacak.

5 Ağustos Perşembe günü başlayacak programın ilk konuğu ise yıllarını Türk sanayisinin gelişimine adayan ve 15 yıla yakın süredir dijital araçlarla şirketlerinin üretimini yönetmek konusunda uzmanlaşan Eso Döküm Kalıp Sanayi A.Ş. Fabrika Müdürü Feyzullah Bayar olacak. 

 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını