Dört Kat Daha Hızlı ve Kaliteli Ölçüm Yapabilirsiniz

Prüftechnik VIBSCANNER 2 cihazı, standart ölçüm sürelerinden dört kata kadar daha hızlı ve kaliteli ölçüm yapabiliyor. Geliştirilen özel teknolojik yapısıyla ölçüm hızı konusunda dünya standartlarını yeniden belirlemesi beklenen VIBSCANNER 2, özel RFID etiketler ve Prüftechnik VIBCODE gibi aksesuarlara sahip.

Dört Kat Daha Hızlı ve Kaliteli Ölçüm Yapabilirsiniz
Satınalma Zirvesi

Prüftechnik VIBSCANNER 2 cihazı, bu sayede ölçüm yapılan makinayı ve makina bilgilerini otomatik olarak tanıyabiliyor. VIBSCANNER 2’nin bu özelliği ile kullanıcı hataları en aza indirilmiş olurken cihazın makina bilgilerini otomatik olarak algılaması ile de işlem sayısı azaltılıyor. 

YENİ NESİL TİTREŞİM ÖLÇÜM CİHAZI
Endüstri 4.0 uyumluluğu olan VIBSCANNER 2, tüm bunların yanı sıra ulaşılabilir fiyatı ile bir tesiste çoklu adetlerde kullanılabilme imkanı veriyor. Teknikerlere kolay kullanım sağlayabilen VIBSCANNER 2’de toplanan veriler hızlı bir biçimde server bilgisayara aktarılabiliyor. Titreşim analistleri bu verileri inceleyerek analizlerini hızlıca gerçekleştirebiliyorlar. Sanayi tesislerinde kestirimci bakım konularında proaktif faaliyet gösteren Prüftechnik’in bu yıl hizmete sunduğu yeni nesil titreşim ölçüm cihazı VIBSCANNER 2, dünyaca ünlü dört ayrı uluslararası platformdan birincilik ödülü aldı. VIBSCANNER 2 yüksek performansı ile “Red Dot”, “Reliabilityweb”, “Industriepreis” ve “Innovationspreis IT” tarafından birincilikle ödüllendirildi.

GÜVENİLİRLİK ODAKLI YÖNETİM
1972’de Almanya Münih’te kurulmuş olup bugün tüm dünyada 18 ülkede yetkili şubesi olan ve ayrıca 70 bayisi olan Prüftechnik her yıl cirosunun yüzde 10’unu Ar-Ge çalışmalarına ayırmaktadır. Prüftechnik’i kuran Dieter Busch aynı zamanda dünyada “Lazerle şaft hizalamayı en hassas şekilde uygulayan ve bugün dünya pazarının yüzde 50’sine sahip ‘Lazerli hizalama’ cihazının da mucididir.” Gelişen dünya ihtiyaçları neticesinde ‘Titreşim analizi’ ve ‘Tahribatsız muayene sistemleri’ konusunda da faaliyet gösteren Prüftechnik bu alanlarda dünya çapında uzman ve lider partner olarak kabul görmektedir. Prüftechnik, tesislerde ‘Güvenilirlik Odaklı Yönetim’ hedefiyle konusunda dünya lideri olarak verdiği hizmetler ve son derece özel Ar-Ge ürünleriyle ayrı bir sektör oluşturmuştur. 

YORUM EKLE

Sandvik

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler