banner1013
x

Doğa HSE Group, mükemmellik yolunda ilk adımını attı

Sektöründe bir ilki gerçekleştiren Doğa HSE Group, mükemmellik yolunda önemli bir adım attı ve KalDer'in Ulusal Kalite Hareketi’ne katıldı.

Doğa HSE Group, mükemmellik yolunda ilk adımını attı
EndüstrideAra2

İş Sağlığı ve Güvenliği ile çevre yönetiminde eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan Doğa HSE Group, Türkiye Kalite Derneği’nin (KalDer) rehberlik ettiği Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni imzaladı. 

Ulusal kalite bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve toplam kalite yönetimi ile mükemmellik modeli uygulamalarının yayılmasının ilk adımı olan bildirge, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu ve Doğa HSE Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Güven tarafından imzalandı.

ULUSAL KALİTE HAREKETİ'NİN 681. İMZACISI OLDU 

Sektörde bir ilke imza atarak harekete katılan Doğa HSE Group ile birlikte, bildirgeye imza atan kurum ve kuruluş sayısı toplamda 681’e ulaşmış oldu.

İmza töreninde konuşan Eminoğlu, firmayı kalite ve mükemmellik konusundaki emeklerinden ötürü tebrik ederek, hareketin İSG sektöründe de mühim sonuçları olacağının altını çizdi. 

Bildirgenin Türkiye’de kalite için çalışan kişilerin olduğu gruba katılmak ve bu konuda emek vermek demek olduğunu dile getiren Eminoğlu, hareketin gönüllü olarak yapıldığını ve bu nedenle çok değerli olduğunu belirtti.

Güven ise, kalite açısından daha önce önemli atılımlar yaptıklarını ve mükemmellik yolculuklarını azimli bir şekilde sürdüreceklerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 13:55
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler