DİCLE PERAKENDE FAALİYETLERİNİ DEPSAŞ ENERJİ OLARAK SÜRDÜRECEK

Dicle Elektrik Perakende Satış AŞ (Dicle EPSAŞ), bundan böyle yurt genelinde yeni markası Depsaş Enerji adıyla faaliyet gösterecek.

DİCLE PERAKENDE FAALİYETLERİNİ DEPSAŞ ENERJİ OLARAK SÜRDÜRECEK
EndüstrideAra4

Dicle Elektrik Perakende Satış AŞ (Dicle EPSAŞ) tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket faaliyetlerine bundan böyle Depsaş Enerji markasıyla devam edecek. 2 milyon aboneye hizmet veren Dicle EPSAŞ, , logosunu da yeni marka için yeniden tasarladı. 
Faaliyetlerini Depsaş Enerji olarak yeni logosuyla sürdürecek olan Şanlıurfa merkezli Depsaş Enerji, tüm hizmet birimlerini de yeni logoyla birlikte yenileyecek.

KALİTELİ ENERJİ TEDARİĞİNE DEVAM EDECEKLER

Yeni bir vizyonla kaliteli enerji tedarik etmeye devam edeceklerini söyleyen Depsaş Enerji Genel Müdürü Murat Karagüzel, Yeni marka oluşturulması sürecinde Depsaş Enerji'nin ülke genelindeki büyüme stratejisinin de etkili olduğunu belirtti. Yeni dönemde de tüm paydaşlarının beklentilerini karşılarken üzerlerine düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmeyi amaçladıklarını ifade eden Karagüzel, Türkiye’de örnek gösterilen perakende satış hizmeti sunmayı hedeflediklerini vurguladı.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler