banner1322
x

Denetleme uygulamalarıyla zamandan kazandırıyor

Das Otomotiv bünyesindeki CARE uygulamasıyla programlı servis ziyaretleri yapıyor, vinçler üzerinde mekanik, güvenlik ve olası problemlerin yaşanmadan önce tanımlanmasını sağlıyor.

Denetleme uygulamalarıyla zamandan kazandırıyor
Robot Zirvesi

Programlı servis ziyaretleri; mekanik, güvenlik ve olası problemlerin üretim ve inşaat zamanlarında kayıp yaşanmadan önce tanımlanması anlamına geliyor. Vinçler üzerine hazırlanan kapsamlı raporda, acil ve uzun vadeli bakım gereksinimlerini ortaya çıkaran sistemli sağlık kontrollerinin yanında, olası risklerle ilgili tavsiyeler, mevcut iyileştirmeler ve yedek parça depo listesi de bulunuyor.
İnceleme ve denetleme uygulamaları dışında Das Otomotiv’in sunduğu bir diğer hizmet olan programlı bakım kontratları 40 saatten 5.000 saate kadar uzun bir kapsama sahip. Programlı bakım; personel ve bakım maliyetlerini azaltıyor, makina ömrünü uzatırken firmalar için ekonomik bir çözüm sunuyor. 

Terex vinç ve liman ekipmanları segmentlerinin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan ve Türkmenistan yetkili distribütörü olarak faaliyet gösteren Das Otomotiv 45 yıllık tecrübesi ve satış sonrası servis hizmetleriyle, 60’dan fazla ülke için servis ve yedek parça hizmetini veriyor. 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını