Daikin Türkiye, fabrikasındaki ürün gamını artırdı

Ürünlerine yenilerini eklemeyi sürdüren Daikin Türkiye, "VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ" modelini de bundan böyle Türkiye'de üreteceğini açıkladı

Daikin Türkiye, fabrikasındaki ürün gamını artırdı
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Ürünlerine yenilerinieklemeyi sürdüren Daikin Türkiye, "VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ" modelini de bundan böyle Türkiye'de üreteceğini açıkladı.

Daikin Türkiye tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre firma, Türkiye fabrikasındaki ürün gamını büyüttü.

Daikin'in Sakarya fabrikasındaki yeni üretim, hem iç piyasanın ihtiyaçlarını karşılıyor hem de Avrupa'ya ihraç ediliyor.

Avrupa pazarı için üretim üssü olarak faaliyetlerini devam ettiren Daikin Türkiye Fabrikası genişleyen ürün skalası ile üstün teknoloji ve konforu tüketici ile buluştururken, Türkiye'nin ihracat gelirlerine katkıda bulunmayı sürdürecek.

Sakarya Hendek'te 2019 senesinde VRV iç ünite üretimine başlayan Daikin Türkiye, şimdi de "VRV kasetli döşeme tipi iç ünite" modelini bu fabrikada üretiyor.

Tarihi dokunun gözetildiği projelerde ilk akla gelen çözüm olan ürün, renovasyon ve restorasyon projelerinde sıklıkla kullanılırken, ayrıca villalar, camiler, okullar, poliklinik odaları ve küçük ofis alanları için de bir seçenek oluşturuyor.

VRV kasetli döşeme tipi iç ünite, konfor, enerji verimliliği ve montaj esnekliğini bir arada sunarken, saf beyaz ve demir grisi renklerden oluşan modern gövde, zeminde şık bir görünüm sunuyor..

Yerden tasarruf edilmesi gereken durumlarda ünitenin ayakları sökülerek kolayca duvara monte edilebilirken, böylece cihazın altında birikebilecek tozlar da kolaylıklatemizlenebiliyor.

Cihazdaki üstün VRV teknolojisi, daha iyi bir sıcaklık dağılımı sağlarken elektrik tüketimini de yüzde 30'a kadar azaltıyor..

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 14:13
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını