ÇUKUROVA TARSUS GAYRİMENKULLERİ SATIŞA ÇIKARILDI

TMSF, Çukurova Sanayi İşletmeleri TAŞ'ye bağlı Mersin'in Tarsus ilçesinde yer alan iplik fabrikası ve arsası ile bir kira sözleşmesini satışa çıkardı.

ÇUKUROVA TARSUS GAYRİMENKULLERİ SATIŞA ÇIKARILDI
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Çukurova Sanayi İşletmeleri TAŞ'ye bağlı Mersin'in Tarsus ilçesinde yer alan iplik fabrikası ve arsası ile bir kira sözleşmesini satışa çıkardı.

TMSF'nin Resmi Gazete'nde yer alan ilanına göre, Çukurova Sanayi İşletmeleri TAŞ'nin borcundan dolayı haczedilen gayrimenkullerinden oluşturulan Çukurova Tarsus Gayrimenkulü Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün satışı kararlaştırıldı.

SöBahse konu olan bütünlüğün kapsamı, Mersin'in Tarsus ilçesi'nde kayıtlı 208 bin 229 metrekare alanlı iplik fabrikası ve arsası nitelikli gayrimenkul ile Çukurova Sanayi İşletmeleri TAŞ ile İnterdepo Uluslararası Antrepo İşletmeciliği AŞ arasında akdedilen kira sözleşmesinden meydana geliyor.

Muhammen bedeli 100 milyon lira şeklinde belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak.

İhale, 3 Kasım saat 11.00'te TMSF'nin Esentepe'deki binasında yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 15:21
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını