banner573
x

Corolla Hybrid'den “Toyota Hybrid Challenge“ geliyor

Hibrit otomobillerin yakıt tasarrufuna nasıl katkıda bulunduğunu ortaya koymayı hedefleyen yarışmada, 19 Eylül-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Corolla Hybrid'den “Toyota Hybrid Challenge“ geliyor
EndüstriForum

İSTANBUL (AA) - Toyota yakıt tasarrufuna olan desteğini"Toyota Hybrid Challenge" ile ortaya koyuyor.

Toyota trafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, marka, Türkiye'de hibrit teknolojisinin en önemli özelliklerinden birisi olan düşük yakıt tüketiminin bilinirliğinin en üst seviyeye çıkmasıamacıyla yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Birbirinden ünlü sürpriz 6 isim, Toyota'nın Türkiye Youtube kanalında "Toyota Hybrid Challenge" yarışma programı ile 6 hafta süresince mücadele edecek ve en az yakıt tüketimini sağlayarak en iyi hibrit deneyimini elde etmeye çalışacak. Yayınlar ile eş zamanlı olarak tüm Türkiye, Toyota Plazalar'da bu isimlere meydan okuyacak.

Katılımcılar, Toyota Plazalar'a gelerek Corolla Hybrid ile test sürüşü yapacak ve en düşük yakıt tüketimini sağlamaya çalışacak. En az yakıt tüketimini sağlayan isimler ise sürpriz ödüllerin sahibi olacak. Bu yarışmaya katılmak isteyenler bulundukları illerdeki Toyota Plazalar veya toyota.com.tr üzerinden başvuruda ybuulnabilecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 18:13
YORUM EKLE

Enerji

Markaküpü

Dergiler
Partnerler