banner1322
x

ÇEVRE DOSTU UYGULAMALAR DEVAM EDECEK

PTT'nin çevre dostu elektrikli araçlarının Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada'da hizmete başlamasının ardından açıklamalarda bulunan Bakan karaismailoğlu, çevre dostu uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceklerini belirtti. 

ÇEVRE DOSTU UYGULAMALAR DEVAM EDECEK
Endüstrideara

Çevre dostu elektrikli araçlarını Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada'da hizmete alan PTT’nin bu araçları, büyük ilgi gördü. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından yapılan açıklamaya göre PTT, yenilikçi bir uygulamayı hayata geçirdi.
Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada'da çevre dostu 3 tekerlekli elektrikli araçlar hizmete alınırken, elektrikli bisikletle de dağıtım faaliyetlerine başlandı
Posta gönderileri ve kargolar, nostaljik tasarıma sahip araçlarla adreslere daha hızlı ulaştırılırken, bu araçlar adalarda yaşayan insanların da beğenisini kazandı. 

DOĞAL GÜZELLİKLERİN KORUNMASINI HEDEFLİYOR

Çevre dostu elektrikli araçlarla hem karbon salınımının azaltılması hem de doğal güzelliklerin korunmasını hedeflediklerini belirten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, doğa ile uyumlu çevre dostu uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceklerini belirtti. .
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını