Canlı Yayında Big Data Analizi…

WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenen Endüstri 4.0 Uygulamaları ve Robot Yatırımları Zirvelerinin son gününde, Proses Çözümleri kuşağının program konuğu GEOS Proje Yöneticisi ve Endüstri Mühendisi Serhat Bıyıklıoğlu oldu.

Canlı Yayında Big Data Analizi…
Enerji Zirvesi

“Gelişen teknolojinin bir getirisi olan Endüsti 4.0’ı iş hayatımıza entegre edebilmek için Big Data ve Veri Analizi konularına hakim olmanız gerekiyor.” diyen GEOS Proje Yöneticisi ve Endüstri Mühendisi Serthat Bıyıklıoğlu, editörümüz Serkan Kıraç’ın sorularını yanıtladı.


“Platform bağımsız, hem donanım hem de yazılım çözümler sunuyoruz.” diyen Bıyıklıoğlu, Endüstri 4.0’a geçiş aşamasında KOBİ’lerimizin yaşadığı sıkıntılara GEOS olarak ne gibi çözümler sunduğunu anlatıyor. Bıyıklıoğlu sözlerine “Artık herkes PLC yapıyor. Biz daha çok spesifik ve anahtar teslim projelerle çalışıyoruz.” diye devam etti.


GEOS Proje Yöneticisi ve Endüstri Mühendisi Serhat Bıyıklıoğlu fuar hakkındaki görüşleri sorulduğunda “İlk başta hiç olumlu gözle bakmamıştım fuarı duyduğumda ancak gördüm ki doğru fuar bu fuar.” dedi.
 GEOS’un 2019 gündeminden ve AGV hakkında geliştirdikleri yeni projelerinden de bahseden Bıyıklıoğlu’nun konuk olduğu programı yakın zamanda http://radyo.stendustri.com.tr/podcast/ adresinden dinleyebilirsiniz.

WOW Kongre Merkezinde düzenlenen Endüstri 4.0 Uygulamaları ve Robot Yatırımları Zirveleri bugün sona eriyor.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını