\"\"
banner1496
x

BUDERUS, İŞ ORTAKLARINI BU YIL PARİS’TE AĞIRLADI

Buderus’un 2023 yılını değerlendirmek, 2024 hedeflerini paylaşmak amacıyla bu yıl Paris’te düzenlediği İş Ortakları Toplantısı’na, Türkiye’nin dört bir yanındaki toptancı iş ortakları katıldı.

BUDERUS, İŞ ORTAKLARINI BU YIL PARİS’TE AĞIRLADI
Merus Power, Aha Teknoloji Teşvik

Bu yıl 4-6 Ekim 2023 tarihleri arasında Paris’te yapılan Buderus Toptancı İş Ortakları Toplantısın-da; Bosch Home Comfort Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, Ülke Satış Direktörü Murat Korkmaz ve Ülke Satış Müdürü Hüseyin Ümit Çilingir tarafından şirketin 2023 yılında gösterdiği performans değerlendirilirken, gelecek yıla Türkiye pazarına sunulacak yeni ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi verildi. Ayrıca her geçen gün değişen tüketici talepleri doğrultusunda pazar öngörüleri üzerinde de fikir alışverişi yapıldı.

'MAVİ GEZEGEN' PROJESİNİN DETAYLARI KONUŞULDU

Toplantıda ayrıca Buderus’un iklimi korumaya yönelik çalışmalar da paylaşıldı. Sektördeki 300 yıla yakın uzmanlığıyla çevre dostu ısıtma sistemleri geliştiren Buderus’un bu amaçla hayata geçirdiği ‘Mavi Gezegen’ projesinin detayları konuşulurken, tüm iş ortakları bu vizyonu desteklemeye davet edildi.
Buderus toptancı iş ortakları, daha sonra Fransa’nın Drancy şehrinde bulunan fabrikasını gezerek, en yeni uygulama ve ürünleri yerinde görme fırsatı buldu.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2023, 10:18
YORUM EKLE

Tesla 120x600 Kategori

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını