banner1322
x

BOMAKSAN ALVER İLE BAKIM VE FİLTRE MALİYETLERİNİ AZALTIYOR

Yerli üretici Bomaksan, yüksek enerji verimliliğini önceliğine alarak sistem geliştiriyor. ALVER serisi hava kuleleriyle; kaynağından emişin mümkün olmadığı noktalarda her türlü çalışma ortamına çözüm sunuyor.

BOMAKSAN ALVER İLE BAKIM VE FİLTRE MALİYETLERİNİ AZALTIYOR
Makine Zirvesi

1986 yılından bu yana hava kirliliğini azaltmaya yönelik sistemler ve çözümler geliştiren yerli üretici Bomaksan, toz toplama ve duman emiş ünitelerinde sınıfının en sessiz cihazlarını tasarlıyor. Tesislerin havasını, gürültü kirliliği yapmadan temizleyerek iş yerinizin daha verimli çalışmasına katkıda bulunan marka, jet-pulse hava kuleleri serisinde öne çıkan ALVER serisi ile tozların filtre iç yapısına penetre etmesini engelleyerek filtrelerin ömrünü uzatıyor. Daha düşük fark basıncı oluşturarak temizlenmesi için gerekli olan basınçlı hava tüketimini azaltıyor. Bunun yanı sıra daha yüksek filtrasyon verimi sağlıyor.

OLDUKÇA SESSİZ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

ALVER serisi hava kulelerinde, yüksek enerji verimliliğine sahip EC Fanlar, yüksek emiş performansını düşük enerji tüketimi ile sağlamalarının yanı sıra oldukça sessiz şekilde çalışıyor. Bu sayede ALVER cihazının çalıştığı sadece üzerinde yer alan LED panelden anlaşılıyor.  Standart olarak 7" LCD dokunmatik ekran ile donatılan ALVER serisi filtre üniteleri, operatörlere kullanım kolaylığı sağlarken, akıllı bir takvim modu da içeriyor. Filtre temizliğinin mola saatlerinde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını