banner1322
x

BİREVİM ÇÖZÜM TASARRUFU BÜNYESİNE KATTI

Tasarruf finansmanı sektöründe yeni dönem sonrası ilk satın alma işlemini gerçekleştiren Birevim,  Çözüm Tasarruf’u satın aldığını duyurdu.

BİREVİM ÇÖZÜM TASARRUFU BÜNYESİNE KATTI
Enerji Zirvesi

Mart ayında kanunla düzenlenmiş olan sektörde faaliyet gösterecek şirketler için asgari sermaye tutarı 100 milyon lira olması şartı getirilirken, bu durumun sektörde birleşme ve satın alamları beraberinde getirmesi bekleniyordu.
Sektörde ilk satın alma haberi ise Birevim'den geldi. Çözüm Tasarruf'u satın aldığını duyuran Birevim, satın almayla birlikte 2 bine yakın çalışana, 137 sabit ve 16 mobil şubeye ulaştı.

YENİ SATIN ALMALAR DA YAPACAKLAR

Sektörde yeni satın almalar yapabileceklerini belirten Birevim Genel Müdürü Mahir Orak, bu satın alma ile sektörlerini büyütmek, hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak adına büyük bir adım attıklarını vurguladı. 
Sektörün bekası adına kanatlarımızın altına almamız gerektiğine inandığımız başka firmaları da bünyelerine katarak liderliklerini perçinleyeceklerini kaydeden Orak, satın aldıkları Çözüm Tasarruf bünyesindeki tasarruf sahiplerinin haklarının düzenlenmesi ve korunması anlamında yapılan planlamalarla gerekli adımları hızlıca atacaklarını aktardı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet GÖÇMEZ
Mehmet GÖÇMEZ - 1 yıl Önce

Hayirli olsun ama bizim teslimatlar ne zaman ve hangi kurum tarafından ödenecek

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını