BİRCOM VE ZOOM GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Bircom ile Zoom, iş birliği kapsamında kurum ve KOBİ’lere video iletişim çözümleri sunacak. 

BİRCOM VE ZOOM GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ
Enerji Zirvesi

Birçok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim ve saha kurum desteği, satış sonrası hizmetlerini sunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına gelişmiş teknolojiler doğrultusunda çözümler sunmaya devam ediyor. İşletme ve kuruluşların online ortamda iletişim kurmalarını sağlayarak bu kapsamda; video, ses, içerik paylaşımı ve sohbet çözümleri sunan Zoom ile Bircom güçlerini birleştirdi. 

Pandemi nedeniyle online görüşmeye olan talep artmaya devam ediyor. Bu kapsamda kurumların online iletişim çözümlerine olan ihtiyaç ve talepleri de artış göstermeye devam ederken, Zoom mobil cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda, telefon ve toplantı odası sistemlerinde iletişim çözümleri sunmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Zoom ile Bircom, sorunsu müşteri deneyimi ve kaliteli bir teknik destek hizmeti sağlamayı hedefliyor.

BİRCOM TECRÜBESİ İLE ZOOM’UN KÜRESEL GÜCÜ BİRLEŞİYOR

Gerçekleştirilen iş birliğinin uzun soluklu olmasını hedeflediklerini vurgulayan Bircom CEO’su Can İlkhan, “Koronavirüs, ülkemiz de dahil olmak üzere, pek çok ülkede mümkün olan iş kollarında evden çalışmayı bir seçenek haline getirdi. Bircom olarak video konferans, sesli konferans ve kurumsal kulaklık çözümlerimizle evden çalışma ortamına geçiş yapan şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel çözümler sunmaktayız.” dedi.

Zoom ile güçlerimizi birleştirdik diyen İlkhan, “Bu süreçte katma değerli bir distributor olarak pazarlama aktiviteleri ve teknik destek noktasında Bircom’un tecrübesi ile Zoom’un küresel gücünü birleştirmeyi amaçlıyoruz” açıklamasında bulundu.
 
Bircom bünyesinde bulunan tamamlayıcı ürünler ile online görüşmelerdeki kaliteyi artırmayı hedeflediklerini dile getiren İlkhan, kurumlara sunulan iletişim çözümlerinin kapsamını genişletmeyi hedeflediklerini belirtti. Ayrıca kişisel kullanım ve evden çalışan personel için ise yüksek ses kalitesine sahip kulaklık, kamera ve workstation çözümleri de sağlayacaklarını duyuran İlkhan, “Ürün portföyümüz arasında yer alan bütünleşik iletişim çözümlerimizi Zoom ürünlerine entegre ederek online toplantı ihtiyaçlarına tümleşik çözümler sağlayacağız.” dedi.
 
İş birliğini değerlendiren Zoom EMEA Bölgesi Başkanı Ravi Patel, iş birliği kapsamında birçok başarıya imza atmayı hedeflediklerinin altını çizdi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 16:03
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını