banner1065
x

Beykoz Üniversitesi ve TAV iş birliği ile İSG konuşulacak

Beykoz Üniversitesi ve TAV Havalimanları ortaklığı ile havacılık sektöründe iş sağlığı ve güvenliği ile emniyet sistemleri konusu gündeme taşınacak.

Beykoz Üniversitesi ve TAV iş birliği ile İSG konuşulacak
EndüstrideAra - Haber Detay

Beykoz Üniversite ve TAV Havalimanları iş birliği ile 18 Aralık’ta Beykoz Üniversitesi’nde “Havacılık Sektöründe İş Sağlığı & Güvenliği ve Emniyet Yönetimi” başlığı altında düzenlenecek konferansa, sektörün önde gelen yöneticileri konuşmacı olarak katılacak.  

Sektördeki sorunların konuşulacağı konferans, üniversitenin Rektörlük Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TAV’A, BÜLENT ECEVİT’TEN SUNEXPRESS’E

Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman’ın “Havacılık Sektöründe İş Sağlığı & Güvenliği Yönetimi ve Uygulamaları” başlıklı konuşmasıyla başlayacak ilk oturumun moderatörlüğünü, TAV Fraport Terminal İşletmeciliği Yönetim Sistemleri Müdürü Dr. Musa Güngören yapacak.

Oturumun konuşmacıları arasında; TAV İstanbul Terminal İşletmeciliği İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Müdürü Emrah Gürer, THY İş Güvenliği Şefi Muhammet Topçu, Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Harun Karakavuz, SunExpress Çevre ve İSG Uzmanı Bengü Yalçın, Çelebi Hava Servisi Kalite Müdürü Akın Özmen Çakır, TAV Ankara Terminal İşletmeciliği İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Yetkili Uzmanı Hüseyin Turhan Tok yer alacak.

SEKTÖRDE İSG İLE İLGİLİ SORUNLARIN ÇÖZÜMLERİ ELE ALINACAK

Moderatörlüğünü TAV İstanbul Terminal İşletmeciliği İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Müdürü Emrah Gürer’in yapacağı günün diğer oturumunda, Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu, “Havacılık Sektöründe SMS (Emniyet Yönetim Sistemi) ve Uygulamaları” başlıklı konuşmasını gerçekleştirecek. 

Oturum kapsamında, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi Havacılık Yönetimi Bölümü’nden Prof. Dr. Ender Gerede, Havaş Yer Hizmetleri Yönetim Sistemleri Müdürü Başak Helen Taşkan, TAV Ege Terminal İşletmeciliği İş Sağlığı Güvenliği Şefi - SMS Yöneticisi İsa Komi ve THY OPET Çevre ve Kalite Müdürü Ceyda Ergi konuşmacı olarak katılımcılara görüşlerini paylaşacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 14:59
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler