Berta Otomasyon Kurucusu İsmail Öztürk vefat etti

Berta Otomasyon Kurucusu İsmail Öztürk, COVID-19 teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Berta Otomasyon Kurucusu İsmail Öztürk vefat etti
Endüstri 40 Zirvesi

Gebze merkezli, 2004 yılından beri hareket kontrol sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren Berta Otomasyon firmasının Kurucusu İsmail Öztürk, COVID-19 teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Öztürk’ün vefat haberini, Berta Otomasyon Yöneticisi Emine Batı şu şekilde duyurdu: “Kardeşim, arkadaşım İsmail Öztürk'ü kaybettik. Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatsın. Güzel bir insanı, kötülüğe iyilikle karşılık veren birini yitirdik. Üzgünüm. Bu dünyadan bir güzel insan geldi, hayatlarımıza güzellikler bıraktı ve gitti.”  

Optimum Mekatronik İş Geliştirme Yöneticisi Mustafa Metin Tamer ise paylaşımında, vefatını şu sözlerle paylaştı: “Maalesef büyük üzüntüyle İsmail Öztürk Ağabey'in vefat haberini aldık. İsmail Bey'in kurucusu olduğu Berta Otomasyon Yöneticisi ve İsmail Bey’in Uludağ Üniv. Elektronik Müh. sınıf arkadaşı Emine Batı Hanım vefat haberini duyurmuş. Dün yoğun bakımda olduğu ve kan arandığı bilgisini paylaşmıştık. Mekânı cennet olsun. Ailesine-sevenlerine Berta Otomasyon ekibine sabırlar diliyor, taziyelerimi sunuyorum.” 

ST Endüstri Medya ailesi olarak biz de merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm endüstri camiasına başsağlığı dileriz.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 17:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif KÖROĞLU- NUHTEL Makina
Arif KÖROĞLU- NUHTEL Makina - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin, Mekani cennet olsun.... Geride bıraktıklarına Allah sabirlar versin....

Kerim Orta
Kerim Orta - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin. Nurlar icin de yatsin insAllah...

ÖNDER   RUŞAN   UĞUR  ELEKTRONİC
ÖNDER RUŞAN UĞUR ELEKTRONİC - 2 yıl Önce

SEVGİLİ İSMAİL ÖZTÜRK ARKADŞIMIZ ANİ ÖLÜMÜ BİZLERİ VE SEVENLERİ DERİNDEN ÖZMÜŞTÜR KALBİMİZDE YAŞATCĞIZ MEKANI CENET OLSUN AİLESİNE YAKINLAINA ALLAH SABIRLAR VERSİN

Osman Kücükhasanoğlu/OCPLAN
Osman Kücükhasanoğlu/OCPLAN - 2 yıl Önce

Arkadaşımız,Dostumuz Guzel insan İsmail Ozturk’ün Aramızdan ani ayrılışı bizleri fazlasıyla üzdü.Allahtan rahmet, Yakinlarina başsağlığı diliyoruz

ismail cem şahin
ismail cem şahin - 2 yıl Önce

WATEL OTOMASYON 16 SENEDİR BERABER ÇALIŞTIĞIMIZ ZAMAN İÇERİSİNDE HER ZAMAN YARDIMINI VE YARDIMIMIZI ESİRGEMEDEN VARGÜCÜMÜZ,LE ÇALIŞTIK TABİ KABULLENİLECEK BİR ŞEY DEYİL MALESEF İNANMAK DAHİ İSTEMİYORUM NURLAR İÇERİSİNDE UYU KARDEŞİM ALLAH AİLESİNE ÇOCUKLARINA SABIR VERSİN ÇOK AMA ÇOK ÜZGÜNÜM HEPİMİZİN BAŞI SOĞOLSUN

Abdullah Başoğlu
Abdullah Başoğlu - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin, gerçek bir insanı kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Bu dünyanın sıkıntısını omuzlayan tarafta yer aldın, öbür dünyan kolay olsun İsmail Bey. Seni her zaman sevgi ve saygıyla anacağız.

Emin zengin dpm makine
Emin zengin dpm makine - 2 yıl Önce

Allah cc rahmet eylesin inşAllah

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını