BERQNET EN HIZLI BÜYÜYEN TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİ ARASINA GİRDİ

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı'nın sonuçlarına göre, Berqnet Türkiye'de 2020'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı.

BERQNET EN HIZLI BÜYÜYEN TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİ ARASINA GİRDİ
Robot Zirvesi

Bu yıl 15.'si düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı'nın sonuçlarıma göre, Türkiye'de 2020 yılında en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinin açıklandığı listede yerli siber güvenlik markası Berqnet de yer aldı.

Her geçen yıl daha hızlı büyüyen Berqnet'in 2020 yılında Fast 50 Winner listesinde yer almasından büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Berqnet Firewall Genel Müdürü Hakan Hintoğlu, müşterilerine daha fazla değer yaratarak hızla büyümeye devam edeceklerini belirtti.

YATIRIMLARINA DEVAM EDECEKLER

2020 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon Euro ve üzeri olan teknoloji şirketlerinin değerlendirildiği "Big Stars" kategorisinde 3. kez ödüle layık görülen Logo Yazılım’a, Berqnet’in de sahibi olan Logo Teknoloji ve Yatırım A.Ş'nin yüzde 34’lük payla ortaklığı bulunuyor. Kardeş 2 markanın da ödül almasıyla gururlandıklarını söyleyen Hintoğlu, yatırımlarına devam edeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2021, 17:45
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler