BANVİT'E İHRACATTA ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

Banvit BRF, İİB tarafından verilen ödüllerde, farklı kategorilerde üç ödülün sahibi oldu.

BANVİT'E İHRACATTA ÜÇ ÖDÜL BİRDEN
Endüstrideara

Banvit BRF, geçen yıl elde ettiği ihracat rakamlarıyla İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) tarafından verilen “Başarılı İhracatçılar Ödülleri”nde üç farklı kategoride ödülün sahibi oldu.

100 MİLYON DOLAR GELİR ELDE ETTİ

İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) tarafından her sene verilen Başarılı İhracatçılar Ödülleri sahipleri buldu.

Türkiye’nin önde gelen beyaz et üreticilerinden Banvit BRF, bu sene bağlı bulunduğu İstanbul Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği üyelerinin 2020 yılı boyunca gerçekleştirdikleri ihracat rakamlarına göre 3 farklı kategoride 3 ödüle layık görüldü.

Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller genel ihracat kategorisinde ve Beyaz Et kategorisinde 1’nci, Et Ürünleri kategorisinde 5’nci olarak 3 ödül birden alan şirket, MENA Bölgesi olarak tanımlanan yoğun olarak Orta Doğu ülkelerinin de bulunduğu ihracat pazarlarında 2020 senesinde toplam 100 milyon dolar ihracat gelirine ulaştı.

"EKONOMİMİZE SUNDUĞUMUZ KATMA DEĞERDEN ONUR DUYUYORUZ"

İİB tarafından yapılan değerlendirme neticesinde 3 ödül birden almaya hak kazanan firmanın Satış Direktörü Nerdin Alp, söz konusu ödülü almaktan ötürü duydukları mutluluğu ifade etti. 

Alp, "Geçen yıl olduğu gibi bu sene de ihracat hedeflerimize ulaşarak kapatmış olmaktan ve ülkemiz ekonomisine sunmuş olduğumuz yüksek katma değerden ötürü onur duyuyoruz. Bu ödülü almamızda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2021, 12:52
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını